$70

Formula

6 cans Each can is $10 its Gerber soy Theres 4 beechnut rice and 7 beechnut oatmeal containers $1 each. I paid over 133 for everything. All for 70
Its been in storage and my son doesn't ride it. It's in great condition. I have the charger for the tractor as well.
Its not super duper clean as you can see in the pics. But its works great. I need it gone cause its taking up space.